Ізраїльська атмосфера у тебе вдома разом з Pita Kyiv!
Чому Pita Kyiv? Тому що Pita Kyiv — ізраїльська атмосфера у тебе вдома разом з Pita Kyiv!
Pita Kyiv — це велика сім'я, незмінно слідує своїм традиціям і принципам. Ти можеш відчути себе частиною цієї сім'ї, насолодитися атмосферою затишку і доброзичливості і, звичайно, покуштувати страви, приготовані за традиційними ізраїльськими рецептами.

Pita Kyiv — це сучасний casual-food у Києві з якісним обслуговуванням та цінами, доступними для людей із середнім рівнем достатку. Меню поєднує в собі весь досвід нашого шеф кухаря та автентичні ізраїльські рецепти, і в цьому криється один із секретів успіху. А кунжутна паста har bracha tahini власного імпорту вже стала візитівкою Pita Kyiv.
На особливу увагу гідний і інтер'єр ресторану. У ньому ми спробували реалізувати концепцію урбаністичного міста, швидкого темпу життя та комфорту.
Втім, краще побачити і спробувати;)
Ласкаво просимо у Pita Kyiv!

Цінності компанії
Лідерство
Лідерство, орієнтоване на прагнення бути першими і кращими в усьому, що ми робимо: найкраща кухня, краще обслуговування, кращий колектив однодумців.
Ми впевнені, що прагнення до лідерства дозволяє багато чого досягти. Тому у нас заохочуються високі результати роботи, професійна допитливість і професійний розвиток.
Служіння людям
Наша основна цінність - це клієнт, задоволення його потреб.
Ми поважаємо наших клієнтів, тому приділяємо першорядну увагу якості обслуговування, створюємо сервіс, гідний захоплення і наслідування.
Ми прагнемо «зарядити» наших клієнтів позитивною енергією, створити їм гарний настрій, підтримуємо в наших ресторанах атмосферу щирості, доброзичливості і радості.
Чесність
Ми прагнемо до того, щоб зовнішня і внутрішня політика компанії була зрозуміла і прозора, дотримуємося домовленості, виконуємо обіцянки.
Ми орієнтовані на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами і партнерами мережі, щоб працювати з нами було надійно і зручно. Ми знаємо, що висока репутація компанії створюється роками напруженої праці всіх співробітників, а зруйнуватися може через невірне вчинку одного.
Ми пам'ятаємо, що за діями одного співробітника судять про всю компанію, яку б посаду він не обіймав, що в роботі з клієнтами і партнерами не буває дрібниць, якими можна знехтувати.
Команда
Дана цінність визначає прагнення нашої ресторанної мережі вкладати все знання і накопичений досвід в розвиток співробітників, розкриття їх потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен співробітник важливий і цінний для нас.
Прагнучи до лідерства в ресторанному бізнесі ми декларуємо командну роботу, як цінність, невіддільну від взаємної підтримки і поваги, які об'єднують усіх членів команди.

Ми ставимо перед собою складні, цікаві цілі, досягти які можна тільки РАЗОМ, СПІЛЬНО, КОМАНДНО!